(8 Yorum)

Çocuklar İçin Felsefe (P4C) Eğitmen Eğitimi

Öncelikle Çocuklar İçin Felsefe yönteminin temelini oluşturan ve temel amaçlarından biri olan felsefi düşünme nedir?
Hemen Bilgi Al
96 Saat
Eğitim İçeriği

Öncelikle Çocuklar İçin Felsefe yönteminin temelini oluşturan ve temel amaçlarından biri olan felsefi düşünme nedir? Felsefi düşünmeyi geliştiren etkinlikler nelerdir? Bunları en temel biçimde öğrenebilir. Sonrasında bu etkinliklerden oluşan Çocuklar İçin Felsefe’nin tarihsel gelişim sürecinden, amaçlarından, eğitmenin rolünden ve yöntemin yararlarından bahsederek uygulama sürecini kolaylıkla yürütebilmeniz adına etkili bir eğitim sizleri bekliyor.


P4C’NİN TEMELİ: FELSEFİ DÜŞÜNME
P4C’NİN TARİHSEL GELİŞİMİ
ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFE’NİN AMAÇLARI
ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFE’DE EĞİTMENİN (KOLAYLAŞTIRICININ) ROLÜ
ÇOCUKLAR İÇİN FELSEFE’NİN SAĞLADIĞI YARARLAR
P4C UYGULAMA SÜRECİ

Yorumlar
SENAY BUSE GÜLER
Aknet Akademiden dördüncü sertifikamı alacağım.Şimdiye kadar aldığım eğitimlerde hem videolar hem canlı yayınlar hem de modüller gayet anlaşılır ve başarılı. Ayrıca Göksu Hanıma çok teşekkür ederim ilgisinden dolayı.
DERYA YILDIZ
Merhaba Aknet Akademi ailesi. Ben bu zamana kadar Aknet Eğitim kurumundan bir çok eğitim aldım ve bunların sertifikalarını alıp süreci tamamladım. Bir sürü eğitim almaya da devam ediyorum. Bunlardan sonra da açılan yeni eğitimlerle Aknet eğitim hayatım devam edecek diye düşünüyorum. Ben Aknet ile şubat 2022 de tanıştım o zaman ki hevesimi umudumu azaltmayıp aksine arttıran özellikle her sıkıştığımda bana yardımcı olup sakinleştiren beni artık benden iyi tanıyıp beni doğru eğitimlere yönlendiren bu kadar ayda güler yüzünü hiç esirgemeyen Kübra Hocama teşekkür ediyorum. Pandemi dolayısıyla canlı dersler yapılamasa da hazırladıkları video yayınlar ve dokümanlar da ,canlı derslerle bizi alanda hazırlamaya çalışan en ufak bir sorunda bize canı gönülden yardımcı olan hocalarıma şükran borçluyum. Bana her türlü kolaylığı sağlayan güler yüzünü oraya gittiğimde hiç esirgemeyen bi tanecik Kübra Hocam başta olmak üzere muhasebe biriminde çalışan tek tek bütün herkese ve bütün Aknet çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Ben sizi tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki varsınız.
ERSİN UZUNDAL
Kaliteli eğitimler için hocalarımıza ve yardımları için danışmanımıza çok teşekkür ederim.
ERSİN UZUNDAL
Kaliteli eğitimler için hocalarımıza ve yardımları için danışmanımıza çok teşekkür ederim.
YILDIZ PAKEL
Montessori eğitimi konuları, videolar ile birlikte daha etkili ve kalıcı oluyor, konular çabuk akılda kalıcı teknikte, emeklerinize sağlık olsun
YILDIZ PAKEL
Merhabalar, konuların anlatım şemaları, sıralaması anlatımı kolaylaştırmış, emeği geçen herkese teşekkürler
Öğrenmeye Hazır Mısın?

Güçlü kadromuz, bilgi ve deneyimlerimiz ile hazırlanan sertifika programlarıyla iş dünyasında hep bir adım önde ol!

Formu doldurun, sizi arayalım!